PAYLAŞ

Tatil Sepeti indirim kodu ve kampanyaların güncel adresine hoş geldiniz.

1
Gece
Bedava!
Deal

Ücretsiz gecelemeli otellerde yapacağınız konaklamalarda en az bir gece bedavaya kalabilirsiniz. 4 gece kal 3 gece öde gibi en az bir gece ücretsiz kalma hakkı veren oteller için kampanyayı kullanın!

More Less
Son
Dakika
İndirimler
Deal

Son Dakika Otelleri fırsatıyla belirli otellerde anlık %50'ye varan indirimden yararlanın!

More Less

2002 yılında kurulan Tatil Sepeti, günümüzde milyonlarca insanın tatil ihtiyaçlarını karşılayan, özellikle otel sektöründe oldukça kapsamlı hizmet veren firmaların başında geliyor. Tatil amaçlı Ege veya Akdeniz otellerinin yanı sıra şehir otelleriyle de birçok seçeneğin yer aldığı sitede turlar ve diğer tüm seyahat fırsatları da bulunuyor. Tatil Sepeti indirim kodu ile yapacağınız tüm seyahatlerde kullanabileceğiniz fırsatlar mevcut.

Tatil Sepeti indirim kodu ile otel rezervasyonlarınızda, yurtiçi ve yurtdışı turlarda, tatil planlarınızda ve sitede sunulan tüm hizmetlerde yüksek oranlı indirimler kazanmanız mümkün. Ayrıca erken rezervasyon dönemlerinde yapacağınız satın alma işlemleri çok uygun fiyatlara gelebilir. Güncel kampanyalar için sayfamızı takip edip bağlantılara tıklayarak veya kupon kodlarını kopyalayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Sitede yer alan lokasyon sayfalarında en iyi otelleri bütçenize veya lokasyona göre filtrelemeniz mümkün. Örneğin Alaçatı’da tatil yapmak gibi bir planınız varsa Alaçatı otelleri sayfasına gidip yere, fiyata veya puanlara göre sıralama yapabilirsiniz. Böylece en iyi oteli seçmekte karar vermeniz kolaylaşacak. Ayrıca Alaçatı’da nerede kalınır yazımızı da okuyarak oteller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

tatil sepeti indirim kodu

Tatil Sepeti İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

Dönemsel veya anlık indirim fırsatlarıyla %50’ye kadar fırsat bulmanız mümkün. Anlık indirimlerde belirli süreyle aktif olan kampanyaları takip etmek için e-mail bültenlerine üye olabilirsiniz. Ayrıca kampanyaları güncel olarak bu sayfadan takip etmeniz mümkün.

Sayfamızdaki bağlantılara tıklayarak indirimi sitede kullanabilirsiniz. Ayrıca edineceğiniz kupon kodlarını kopyalayıp ödeme ekranında tanımladıktan sonra indirimin fiyata yansıdığını göreceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here